maja13 - komentarze


Cze cio słychać???U mnie do dupy!!!Pokłóciłam się z kumpelą.Myślałam że jej na prawde zależy żeby się pogodzić!!!Ale się pomyliłam!!!Zawiodłam się na niej.Zawsze myślałam żę można jej zaufać i można było ale już nie.Wiolka mam nadzieje żę wejdziesz jeszcze na mojego bloga i to zobaczysz.Aha jeszcze nie wiem dlaczego to zrobiłaś ale nie licz że tego nie zapomnę nawet jak się pogodzimy(jak to kiedyś nastąpi).Dzięki za super chwile spędzone z tobą.Szkoda ale ci tak łatwo nie wybacze.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.01.2008 :: 16:34 :: public-gprs68667.centertel.pl

Milena

hej jestem Milena. Pokłuciłam sie z kumpelą i niewiem taraz co mam zrobić zeby sie pogodzic. pomóż mi jak cos to pisz to mój nr gg 4029205
28.04.2005 :: 19:26 :: pa65.bialap.cvx.ppp.tpnet.pl

bigema

Hejo!!! Fajniutki szablonik. Ciekawy miałaś dzień. Jak chcesz z kimś poklikać o to mój gg:5605694. Jak chcesz się o mnie więcej dowiedzieć zajrzyj na blogasa www.bigema.talk.pl
26.04.2005 :: 14:03 :: bov31.neoplus.adsl.tpnet.pl

maja13

Dzięki pacia jesteś super nie wiem co bym bez ciebie zrobiła!!!Dzięki za rade co do pogodzenia się miałaś racje!!!Jeszcze raz wielkie dzięki kochana psiapsiółko!!!!
20.04.2005 :: 15:00 :: bon12.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pacia

Masz racje ze sie do niej nie odzywasz ale moze powinnas sie z nia pogodzisz? ale trzymaj sie i nie zalamu. masz zaje-fajnego bloga.
Talk.pl :: Wróć